środa, 14 sierpnia 2013

Zakupy w Rossmannie

Skuszona ofertą niemieckiego Rossmanna postanowiłam wybrać się na zakupy w celu nabycia kilku promocyjnych produktów ;) Niestety nie kupiłam wszystkiego, co upatrzyłam sobie w gazetce, ze względu na braki towarów. Odwiedziłam dwa sklepy i w żadnym z nich nie kupiłam wszystkiego, co chciałam. Jednak z żadnego z nich nie wyszłam z pustymi rękoma. Oto moje nowe nabytki:


Nivea, Odżywczy balsam do ciała pod prysznic z olejkiem migdałowym do skóry suchej, 400 ml, cena: 2,99 euro
Już od dłuższego czasu chciałam wypróbować balsam pod prysznic do skóry suchej od Nivea. Czytałam na jego temat różne opinie i raczej z przewagą tych negatywnych, ale postanowiłam zaryzykować ;) Jak na razie użyłam go dopiero dwukrotnie i jak na razie sama nie wiem, co sądzić o tym produkcie. Jest bardzo fajny, przyjemny, ale efekt nawilżenia nie jest piorunujący. Zobaczymy jak będzie po dłuższym stosowaniu.

Alterra, Żel pod prysznic Bio-hibiskus i biała herbata, 250 ml, cena: 1,16 euro
Żelów pod prysznic mam zawsze dużo, używam ich w zależności od nastroju, pogody, ochoty, pory dnia. Nie miałam w zamiarze kupować następnego, ale jak nie skusić się na 20% zniżkę na wszystkie kosmetyki Alterry i czegoś nie wybrać? Żel Bio-Hibiskus i biała herbata występuje w edycji limitowanej, dlatego go kupiłam. Jeszcze nie używałam, jak zacznę, na pewno pojawi się recenzja.

Alterra, Olejek do ciała Limetka i Oliwa, 100 ml, cena: 3,08 euro
O olejkach do ciała z Alterry naczytałam się bardzo dużo pozytywnych opinii. Korzystając ze wspomnianej wcześniej promocji, zakupiłam ten wariant zapachowy. Długo się wahałam czy wziąć ten, czy może Alterra olejek do masażu o zapachu migdałów i papai. Nie wiem nawet czemu zdecydowałam się na tę wersję. Ale jestem zadowolona. Bardzo pięknie pachnie. Po nasmarowaniu się nim, moja skóra pachniała jeszcze długo, długo. Nie tylko ja byłam pod wrażeniem zapachu i gładkości mojej skóry po zastosowaniu olejku Alterra limetka i oliwa :) Zapach cudowny, w sam raz na lato.

A Wy lubicie kosmetyki Alterra? Co sądzicie o balsamie pod prysznic Nivea? Używałyście któregoś z przedstawionych przeze mnie produktów? Podzielcie się opiniami.


Początek blogowania, a ja już mam mnóstwo pomysłów na następne posty. Mam nadzieję, że będziecie obserwować.

Pozdrawiam

BansheeBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania.